Získejte nábytek výhodně

barový stůl bar sagneru

Chci levně nakoupitVíce informací

Poslední zákazník:

Vybavte vše rychle a jednoduše

Stačí najít, párkrát kliknout a vysněný nábytek je na cestě k Vám.

shopping_basket

Rozmanitý výběr

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Výběr platby dle potřeby

Nabízíme Vám několik možností platby. Vyberte si formu platby, která Vám nejvíce vyhovuje.

Barový stůl - Rea Bar UP 2. Barový stůl Rea Bar UP 2 - Vysoký bar REA BAR UP 2 je stylová a praktická součást moderní kuchyně. Barový pult poslouží ke stolování nebo příjemné posezení s přáteli. V menších prostorách je ideálním řešením nahrazující ve
U nás si můžete vybrat stoly do vaší restaurace, kavárny nebo jídelny.Nabízíme restaurační, kavárenské, barové i cateringové stoly za dobré ceny. Pro lepší přehled jsme naší nabídku rozdělili do pěti kategorií .
V internetovém obchodě si vybere opravdu každý. Kategorie Barové stoly nabízí širokou výběr. Přejděte na web a prohlédněte si nabídku.
Barové stoly v naší nabídce jsou vyrobené z kvalitních materiálů, mají zajímavý design a pořídíte je za skvělou cenu. Prostě atraktivní nábytek!
Hodnocení produktu: 0%. bílé, 84 cm, 84 cm, 8.5 kg Výrobce - Lifetime Products, Inc., Clearfield, Utah, USA Vysoký barový kulatý stůl vhodný jak pro komerční účely tak do domácnosti, na zahradu, do dílny.
Kovové barové stoly ROMA 56 BAR 60÷80-25 Barový stůl LOKI 127 Kovové barové stoly MARIANO IX BAR D60-25 Dřevěné barové stoly BELLUNO 127 Dřevěné barové stoly BELLINDA-K HR IX Dřevěný barový stůl BERTO HR Kovové barové stoly MANILA IX BAR HPL HR69-10
Ukažte všem, že umíte žít i na vysoké noze. Do vašeho podniku, ale i kuchyně nebo jídelny si pořiďte moderní barové stoly či stolky a vaše stolování se náhle posune o několik úrovní výš.
Domácí bar Domácí bar. Domácí bar s regálem na lahve a roztahovacím stolkem. Materiál: dřevo z topolu, jasanová dýha a MDF. Rozměry: šířka 146cm x hloubka 126cm ( po celkovém vytažení barové desky je hloubka 146cm ) x výška 110cm. ... Barový stolek P
Barový stůl čiré sklo AUB-6070 CLR, Kategorie: Barové a venkovní restaurační stoly pohled příjemný barový stůl se skleněnou deskou z čirého skla. Podnož stolu je kovová v provedení chrom lesk.
Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 1 recenze. bílé, skleněné, 102 cm, 60 cm, 160 cm, 60 cm Barový stůl AUB-6070 CLR na kovové, pochromované podnoži. Stolní deska v provedení čiré sklo.